Fashion & Lifestyle Expo | Fashion & Lifestyle Expo ’17
280
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-280,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

#воншаблон

Второто издание на F&L Expo, под мотото “вон шаблон”, по втор пат направи спој на сѐ она што го креира животниот стил. Покрај исклучителните изложувачи од областа на модата и модните додатоци, природната козметика, архитектурата и уникатните решенија за домот, туризмот и необичните патувања, вкусната храна, квалитетното вино и одличните коктели, на посетителите им беше понудена и богата програма во која речиси да не постои посетител кој не се пронајде во некоја од активностите, одличниот музички избор во вечерните часови, авангардните модни ревии, перформанси и изложби во галеријата.

   

 

Date
Category
2017