Fashion & Lifestyle Expo | Fashion & Lifestyle Expo ’18
3300
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-3300,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

#тер

Подгответе се за пролетното прочистување од зимските лежерни мисли и хибернацијата. Време е за повторно отворање и проширување на хоризонтите со нови, креативни и иновативни перцепции. Под мотото #ТЕР Fashion & Lifestyle Expo по трет пат го најави единствениот lifestyle настан кој прави совршен спој од сѐ она што ја предизвикува нашата индивидуална и креативна страна. На 22ри и 23ти март, фоајето на Македонската опера и балет повторно зрачеше со креативната енергија која е резултат на современиот дизајн, иновативните производи, уметноста, креативноста и прекрасните звуци.

 

Date
Category
2018