Fashion & Lifestyle Expo | Fashion & Lifestyle Expo ’16
291
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-291,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

#еденпоинаковвикенд

На Fashion & Lifestyle Expo 2016 врвниот дизајн, модата, технологијата и добриот вкус се споија на едно место!

 

Конечно настан со нов лик во градот – на 18-29.03.2016 се одржа првиот до сега Lifestyle event со намера да понуди 360° поглед кон она што се нарекува животен стил, притоа создавајќи приказна раскажана низ повеќе различни аспекти на модерното живеење и славејќи го визионерството во секојдневните одлуки на обичниот човек. На овој настан посетителите имаа можност од близу да ги погледнат последните модни трендови и новитетите во областа на технологијата, автомобилизмот, внатрешното уредување и дизајн, дизајнерски накит и часовници, храна и пијалаци, како и многу други области, проследени со одлична музичка и шоу програма.

Date
Category
2016