Fashion & Lifestyle Expo | In LOVE with perfection
4350
post-template-default,single,single-post,postid-4350,single-format-standard,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

In LOVE with perfection

In LOVE with perfection

<h3>Петок 22.03.19 | 16:30 – 17:00</h3>

&nbsp;

 

Доколку имате потреба од вистински, професионален совет за нега на вашата кожа,задржување на важиот младешки изглед, доколку сакате кожа без брчки, совршен тен, ве покануваме на 22ри март во 16.30ч, во фоајето на МОБ, каде ќе можете да добиете професионален совет и да погледнете, како сето тоа го изведува нашиот професионален тим, со нашата високо квалитетна козметика на Др.Грандел

Предвидена е 30 минутна дискусија, со совети за соодветна нега на кожа со висококвалитетната козметика на Др.Грандел.Во дел од терминот предвиден за дискусија, за сите заинтересирани, ќе има и кратка презентација на козметиката на Др.Грандел.Во текот на дискусијата, посетителите ќе имаат можност да проследат третман на лице, со производите на Др. Грандел, кој ќе го изведе Моника-професионален и искусен козметичар.