Fashion & Lifestyle Expo | Убавината пред сѐ
4329
post-template-default,single,single-post,postid-4329,single-format-standard,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

Убавината пред сѐ

Убавината пред сѐ

Четврток 21.03.19 | 16:30 – 17:00

 

Bellina.mk го застапува ставот, дека може да се нудат висококвалитетни производи по подостапни цени. Како генерален застапник за Република Македонија, Р.Србија и Косово за парфемите JFenzi од Франција, за природната козметика од брендот Organique од Полска, како и за сертифицираната органска козметика Urtekram од Данска, нудиме висок квалитет по најконкурентни цени на пазарот. Производите се достапни онлајн на www.bellina.mk, во канцеларијата во Капиштец, на нашиот штанд во Скопје Сити Мол и во дрогериите на Cosmo Tinex.

На F&L Expo ќе имате можност одблиску да се запознаете со богатата палета на пафеми и природна и органска козметика кои ги нуди Белина.мк. Ќе можете да пробате три од нивните брендови и тоа:
JFENZI PERFUME е бренд, кој имаат повеќедецениско искуство во полето на производство на ароматични продукти, чиј фокус се парфемите.
Organique е Полска компанија која произведува природна и органска козметика за нега на лице и тело. Ниту еден производ не содржи парабени,сулфати и др.штетни состојки.
Urtekram е најголемиот Скандинавски производител на сертифицирани органски производи за нега, како и производи наменети за луѓе кои имаат некаков вид на алергија.